Responsive image

Shadow Warrior 2, kısa bir süreliğine gog.com’da ücretsiz oldu!


Tarih:5 Ekim 2018 - Kategori:BİLGİSAYAR - Yorum: 0

Shadow Warrior serisinin sevilen ve en son oyunu, kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Good Old Games sitesi, 10. yaşı adına bir anket hazırladı. Ankette, hangi oyunun 10. yıl şerefine bedava olması sorulurken, Shadow Warrior 2, Superhot ve Firewatch‘ı geçerek 48 saatliğine ücretsiz oldu.

Böyle bir oyun asla kaçmaz.

Kooperatif FPS türünde olan Shadow Warrior 2, devam oyunu olarak 2016‘da piyasaya sürülmüştü. Yani gayet yeni sayılacak bir oyun ve halen büyük bir oyuncu kitlesine de sahip. Kan ve dehşet dolu bu yapım, çıktığı sene alınacak oyunlar listesine kolayca girmiş ve tam da beklenilen ikinci oyun tabirine yakıştırılabilmişti.

Good Old Games, seçilen oyunun ücretsiz olmasını yerine getirdi ve 48 saatliğine Shadow Warrior 2’yi herkese ücretsiz yaptı. Sadece bunla kalmamak ile beraber çoğu yeni ve sevilen oyunda da indirim bulunuyor. Lafı uzatmadan, Shadow of Warrior 2’nin Good Old Games sayfasına buradan ulaşabilir ve elde edebilirsiniz. Diğer indirimleri görmek istiyorsanız bu linkten indirim sayfasına ulaşabilir ve sevdiğiniz oyunları ucuz bir fiyata alabilirsiniz.

Kaynak:

http://merlininkazani.com/shadow-warrior-2-kisa-bir-sureligine-gog-comda-ucretsiz-oldu-haber-103844

Sitemap