Responsive image

Assassin’s Creed Odyssey’in dosya boyutu ne kadar?


Tarih:30 Eylül 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Ubisoft‘un yeni bomba oyunu Assassin’s Creed: Odyssey‘in çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Mısır diyarını arkada bırakıp daha da eskiye giderek hikayeyi Antik Yunan topraklarına taşıyan yeni yapım, rol yapma öğelerine daha fazla yer verecek. Büyük bir açık dünya üzerine çeşitli görevler serpiştiren oyunun dosya boyutu belli oldu. Açıklanan bilgilere göre Assassin’s Creed Odyssey, PlayStation 4 sistemlerinde 47 GB yer kaplayacak.

Assassin’s Creed Odyssey oyununun boyutu ne kadar?

Açık dünya haritası üzerine detay koymaktan çekinmeyen Ubisoft, oyunu fazlasıyla Origins‘e benzetmiş durumda. Dövüş mekaniğinden tutun da, gizlilik mekaniklerin de bile pek fazla değişikliğe gitmeyen Ubisoft, sadece senaryoyu süslemek için ara sahnelere seçim yapma ekranı koymayı uygun görmüş.

Sıkıcı yan görevleriyle oyun dünyasında nam salan Assassin’s Creed serisi, bakalım kör talihini yeni oyunda kırabilecek mi? Ana senaryo tarafında da çıkmazda olan yapım, gerçek tarihsel kişileri de bırakıp, Origins‘le birlikte fantastik olaylara el atmayı uygun görmüştü. Yeni oyun olan Odyssey’de de Yunan mitolojisine özgü fantastik olaylar göreceğiz.

Sitemap