Responsive image

Bilkom’dan Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ile ilgili açıklama


Tarih:30 Eylül 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Cyberpunk 2077 şu sıralar oyun dünyasının en çok konuşulan ve beklenen oyunları arasında yer alıyor. Tıpkı Witcher 3‘te olduğu gibi CD Projekt Red’in bu yeni oyununu da ülkemize Bilkom getirecek. Firma bu konu ile alakalı ilk defa bir açıklama yaptığı gibi oyunun çıkış tarihi dedikodularını da alevlendirdi.

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

Oyunun ilk videosu 2013 yılında yayınlanmış ve “hazır olduğunda gelecek” açıklamasına yer verilmişti. işte bu duruma gönderme yapan Bilkom, bu açıklamanın yanı sıra oyunun 2019 yılında çıkabileceğini de belirtmiş. Bu tabi ki resmi bir açıklamadan ziyada firmanın beklentisi de olabilir. Firmanın yaptığı açıklama şu şekilde; “Geliyor, hazır olduğunda! The Witcher serisinin yapımcısı Cd Projekt’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 #BilkomGüvencesiyle 2019 yılında Türkiye’de!” 

Bunun yanı sıra Witcher 3’te olduğu gibi özel bir fiyatlandırma ve Türkçe altyazı konusunda ise tabi ki büyük bir beklenti oluşmuş durumda. Muhtemelen bu gibi detayları oyunun çıkış tarihinin yaklaşması ile öğrenebileceğiz. 

Bilkom'dan Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ile ilgili açıklama

Sitemap