Responsive image

Fortnite yayıncısı Ninja ile yanyana olma şansı


Tarih:4 Ekim 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Fortnite oyununu Android ekosistemine ilk olarak kendi telefonları ile getiren Samsung’un sürprizleri bitmiyor. Oyunda etkileşimi arttırmak adına Fortnite ve ünlü yayıncı Tyler “Ninja” Blevins ile bir yarışma düzenleniyor.

 

Önemli şans

 

Yeni yarışma sadece Galaxy Note 9 ve Galaxy Tab S4 tablet kullanıcıları için geçerli olacak. Kullanıcılar bir Fortnite maçında Galaxy teması ile oynarken video veya fotoğraf kaydedecek. Daha sonra bunu #NinjaGalaxySquad ve #Contest etiketleri ile Instagram ve Twitter üzerinde paylaşacak.

 

Ayrıca Bkz.Star Wars Rivals iptal edildi

Samsung oyuncuların paylaştığı bu içerikleri değerlendirmeye alarak en yaratıcı olanını seçecek ve bir kişi Ninja ile birlikte Fortnite oynama şansını elde edecek. Bu kişi Ninja’nın ekibinde Fortnite oynayacak ve iki saat süreyle de Twitch üzerinden canlı yayınlanacak.

 

Bunun yanında 65 inçlik Class Q9FN QLED TV (2018), 49 inçlik CHG90 QLED oyuncu monitörü ve yeni AKG N700NC kulaklıklardan oluşan 5250$ değerindeki paketin de sahibi olacak.

 

Diğer taraftan Samsung diğer sıradakileri de unutmamış. Yarışmada sonraki üç oyuncu yine yukarıda saydığımız paketi kazanma şansı elde edecek. Sonraki 100 oyuncu ise AKG N700NC kablosuz kulaklık kazanacak. Yarışma başladı ve 30 Eylül tarihinde sona erecek. Kazananlar ise Ekim ayında açıklanacak.

 

Kaynak:
https://www.donanimhaber.com/mobil-oyunlar/haberleri/Fortnite-yayincisi-Ninja-ile-yanyana-olma-sansi.htm

Sitemap