Responsive image

Fortnite’ın göğüs fiziği oyundan kaldırılıyor


Tarih:30 Eylül 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Battle Royale tarafında hızlı bir şekilde yükselen Fortnite, günümüzde milyonlarca oyuncuya hitap eden seviyeye geldi. Switch ve mobil dahil her platformda bulunan oyunun yeni sezonu ise başladı. Altıncı sezona giren başarılı oyunda, oyuna eklenen eklenen bir fizik unsuru oyuncuların hiç hoşuna gitmedi. Kadın karakterlerin göğüslerine eklenen bu fizik sonrasında oyun sanki Asya tabanlı MMORYO‘lara benzemeye başlamış gibi oldu.

The most important thing in the Season 6 update pic.twitter.com/FrnzFsF1Fl

— FaZe Agony (@Agony) 27 Eylül 2018 Fortnite’ın hatası hemen düzeltilecek

Twitter ve Reddit üzerinden seslerini duyuran oyunculardan sonra ise Epic Games geliştiricileri, bunun bir hata olduğunu, en kısa sürede oyundan kaldırılacağını söyledi. Böyle bir hatanın oyunda nasıl ortaya çıktığı muallakta, fakat bazı oyuncular (çoğunluğu erkek) ise bu hatanın oyunda kalmasını istiyor.

Her sezon yeni güncellemeler ile kendini besleyen yapım, Battle Royale türüne yeni bir bakış açısı getirdi. En büyük rakibi olan PUBG ise yine aynı şekilde dönem dönem gelen güncellemeler sayesinde yeni içeriklerini oyuncularına sunuyor. Bakalım Fortnite ve PUBG’nin yanı sıra Black Ops 4’l birlikte BF5 oyunları, Battle Royale türünde nasıl bir etki bırakacak.

Sitemap