Responsive image

Gelecek Assassin’s Creed oyunlarında da cinsiyet seçme olacak


Tarih:30 Eylül 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Assassin’s Creed Odyssey‘de Kassandra ile Alexios arasında seçim yapabileceğiz. Oyunun tamamını bu iki karakterden birini seçip oynayabiliyoruz. Oyunun yönetmeninden gelen yeni açıklamalara bakacak olursak Ubisoft, bu dinamiği gelecek AC oyunlarında da devam ettirecek.

Gelecek Assassin’s Creed oyunları da Odyssey gibi olacak

VG27‘ye konuşan Assassin’s Creed: Odyssey‘in yönetmeni Scott Phillips şu açıklamaları yaptı; “Oyuncularımızı sınırlamak, hayranlarımızı sabit karakterlerle kısıtlamak hata olur.” Assassin’s Creed Odyssey’in kendileri için bir dönüm noktası olduğunun altını çizen Scot Phillips, bu noktadan geri dönmek istemediklerini, karakter seçme dinamiğinin kendilerine daha fazla hayran kitlesi kazandıracağını belirtti.

Görünen o ki Ubisoft hem daha fazla oyuncu kazanmak ki burada kastedilen kadın oyuncular, hem de AC serisi takipçilerini tek bir karakterle kısıtlamamak için, karakter seçme dinamiğini yeni oyunlarda da devam ettirecek. Assassin’s Creed Odyssey’in iki oynanabilir karakteri Kassandra ve Alixios’un oynanış dinamiklerinde büyük farklılıklar var mı, bunu ancak oyun çıktığı zaman görebileceğiz. Assassin’s Creed Odyssey 5 Ekim‘de PlayStation 4 Xbox One ve PC için yayınlanacak.

Sitemap