Responsive image

Merakla beklenen The Last of Us Part 2’den Joel görseli geldi


Tarih:30 Eylül 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

God of War ve Spider-Man‘den sonra Sony tarafının en çok beklenen oyunu haline gelen The Last of Us: Part 2, soru işaretleriyle biten hikayeyi devam ettirmek için oyuncuların karşısına çıkacak. Geride bıraktığımı 26 Eylül‘de kutlanan Outbreak Day (The Last of Us evreninde hastalığın yayıldığı ilk gün) sebebiyetiyle Sony, kullanıcılarına ücretsiz tema ve avatarlar verdi. The Last of Us Part 2‘ye özel afişler yayınlayan geliştirici ekip, ilgi çekici bir başka görsel daha yayınladı.

The Last of Us Part 2’de Joel nerede?

Merakla beklenen The Last of Us Part 2'den Joel görseli geldi

Yayınlanan sanat tasarımında Joel‘un olması, The Last of Us hayranlarını heyecanlandırdı. Çünkü daha öncesinde yayınlanan bilgilerde oyunda Joel’un olup olmayacağı belli değildi. İlk fragmanda gözüken adamın ise Joel olmadığı verilen bilgiler arasındaydı. Bu yüzden The Last of Us hayranlarının artık rahat bir nefes aldığını söyleyebiliriz.

Her ne kadar Joel gibi önemli bir karakter şimdiye kadar gösterilmese bile oyunun fanları kesinlikle Joel’un oyunda olacağını tahmin ediyordu. Böylelikle bu bilgi de onaylanmış oldu. 2019 yılının sonunda çıkacağını tahmin ettiğimi yapımda, karakter olarak kurt köpeğinin de olacağı oyunun yönetmeni tarafından açıklandı. Muhtemelen Joel, bu kez yolculuğuna Ellie ile değil, köpeği ile devam edecek.

#YearOfTheDog pic.twitter.com/5UpWwkDRMB

— Neil Druckmann (@Neil_Druckmann) 17 Şubat 2018

Sitemap