Responsive image

Merlin Özel: Tactic Force’un Kervansaray harita videosu


Tarih:30 Eylül 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan Türk oyunu Tactic Force için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kapalı beta duyurusu da yapılan Tactic Force için Merlin’in Kazanı’na özel bir harita videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı. 

MMOFPS türündeki Tactic Force’un betası yakında başlayacak

İlk etapta sadece ülkemizde yayınlanacak olan Tactic Force, Free to Play olarak karşımıza çıkacak. Şu sıralar kapalı beta süreci için hazırlıklarına devam eden HES Games, oyunun %100 Türk yapımı olduğunu belirttiği gibi ülkemizden çıkan en detaylı MMOFPS oyunu olacağını da açıklamalarına eklemiş. Kervansaray haritasına dair ilk videosu yayınlanan oyunda ayrıca Yerebatan Sarnıcı, Peri Bacaları gibi tarihi mekanların yanı sıra Balat ve Petrol Platformu gibi mekanlar da harita olarak oyunda yer alacak.  

Oyundaki eşya sistemiyle de ilgili bir açıklama yapan HES Games, bu sistemde şans faktörüne yer vermeyeceklerini açıkladı. Yani Lootbox tarzındaki deste ve kasa gibi materyaller yerine, oyuncunun görmüş olduğu eşyalara direkt olarak sahip olacağı belirtilmiş. Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen oyunun kapalı betasında 1000 oyuncu sınırı bulunacağını da tekrar hatırlatalım.

Kapalı beta için kayıtların çok yakında resmi site üzerinden başlayacağı oyunun bu videosuna ve görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Merlin Özel: Tactic Force'un Kervansaray harita videosu

Merlin Özel: Tactic Force'un Kervansaray harita videosu

Merlin Özel: Tactic Force'un Kervansaray harita videosu

Sitemap