Responsive image

PlayStation Fortnite için beklenen kararı verdi!


Tarih:5 Ekim 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Hatırlayacağınız üzere Sony geçtiğimiz Çarşamba günü PlayStation Blog‘da yapmış olduğu duyuru ile birlikte Fortnite için cross-platform desteğinin yakın zaman içerisinde kullanıma sunulacağını belirtmişti. Bugün ise bu konu ile ilgili ilk somut adım atıldı.

PlayStation Fortnite için yayınlanan açık betayla cross-platform desteği kullanıcıların huzuruna sunuldu. Bugünden itibaren PlayStation 4 kullanıcıları Android, iOS, Nintendo Switch, Xbox One, PC ve Mac platformlarındaki oyuncular ile aynı platformda üzerinden mücadele edebilecek.

Kullanıcılardan gelen yoğun şikayet üzerine Sony harekete geçerek cross-platform desteğini bugünden itibaren kullanıma sundu. Kullanıcılar hem eski hesaplarını oyuna entegre edebilecekler hem de diğer konsol oyuncularıyla birlikte aynı platformda mücadele edebilecekler.

Uzun süredir kullanıcıların beklediği güncellemeyi yayınlamak için oldukça sabırsızlandıklarını belirten şirket, sorunsuz cross-platform desteğinin sunulması adına attıkları her adıma dikkat ettiklerini de özellikle belirtti.

Peki, siz yaşanılan bu gelişme ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Kaynak:
https://shiftdelete.net/playstation-fortnite-icin-sonunda-cross-platformu-aciyor

Sitemap