Responsive image

RealityClash ile gerçek zamanlı çatışmalar geliyor


Tarih:7 Ekim 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Niantic’in Ingress oyunu ile başlayan Pokemon Go oyunu ile zirve yapan zengin gerçeklik tabanlı oyunlar farklı yönlere evriliyor. RealityClash oyunu zengin gerçeklik tabanlı gerçek zamanlı çatışmaların önünü açıyor.

 

RealityClash neler sunuyor?

 

Henüz geliştirme aşamasında olan oyun gerçek haritalar üzerinde oynanıyor. Oyuncular radarlarından tarama yaparak yakınlardaki rakiplerini bulmaya çalışıyor. Eğer yakında bir rakip varsa birebir mücadeleye girebiliyor.

 

Ayrıca Bkz.5 kameralı LG V40 ThinQ basın görselleri karşınızda

Mücadeleler telefonun kamerası odaklı yapılıyor. Telefonu oynattıkça ekrandaki silahlı karakter de zıplıyor, koşuyor veya eğiliyor. Yani telefon ekranında karakterleriniz kapışırken siz telefonu oynatıyorsunuz.

 

Oyunda kazandıkça oyun içi para elde ediyor ve silahlarınızı geliştiriyorsunuz. Özel bir uygulama ile istediğiniz silahı deneyebiliyor ve sonrasında satın alabiliyorsunuz. Haritada belirli noktalar güvenli alan ilan edilmiş ve burada dinlenebiliyorsunuz.

 

RCC Silver sadece oyunda geçerli bir para birimi. RCC Gold ise Ethereum tabanlı bir kripto para. Yani sadece belirli kripto para borsalarında 0.1 Avro karşılığında satın alabiliyorsunuz veya değişim yapabiliyorsunuz.

 

Geçen yıl birim ICO gerçekleştirdi ve borsalara açıldı. RCC Gold ile özel silahlar alınabiliyor. Reality Clash bu açıdan da bir ilke imza atacak. Oyun Ekim ayında indirmeye sunulacak ve ön kayıtlar kaynak linkinde.

 

Kaynak:
https://www.donanimhaber.com/mobil-oyunlar/haberleri/RealityClash-ile-gercek-zamanli-catismalar-geliyor.htm

Sitemap