Responsive image

Zula’da kupa Galatasaray’ın!


Tarih:4 Ekim 2018 - Kategori:HABERLER - Yorum: 0

Dünyanın en iyi Zula takımlarını buluşturan Zula International Cup, 28 Eylül Cuma – 29 Eylül Cumartesi günlerinde Antalya The Marmara Otel’de gerçekleştirildi. Bizim de yerinde takip ettiğimiz, üç Türk, bir Polonya, bir Avrupa Birliği karması ve bir İran takımının yer aldığı Zula International Cup’ın Cuma günü gerçekleşen yarı finalinde, Galatasaray Espor – Izako Boars’u 2-1, Fenerbahçe-Oyun Hizmetleri’ni 2-0 yenerek finale yükseldi.

Oyuncu devi Rapoo Türkiye’de!

Bu dev organizasyonda yer alan takımlardan Galatasaray Espor, Zula Süper Lig Şampiyonu armasıyla mücadele ederken, Izako Boars ilk ve tek Zula World Cup sahibi espor takımı olarak turnuvada yer aldı. Zula International Cup’ın birincisi Galatasaray Espor 35 bin Dolar, ikincisi 1907 Fenerbahçe 10 bin Dolar, üçüncüsü Izako Boars  5 bin Dolar para ödülünün sahibi oldu.

2018100116374227285.jpg Zula International Cup'ta Kupa Galatasaray'ın!

29 Eylül Cumartesi günü final heyecanını canlı olarak izleme fırsatı bulan espor severler, “limited edition” hediyelerin sahibi oldu. Bu büyük final etkinliğine, Türkiye’nin ilk ve tek espor temalı gençlik dizisi Tam Kafadan ekibi de katıldı. Dizinin müziğini yapan sanatçılar Xir Gökdeniz ile Heja’nın final öncesinde gerçekleştirdiği konser büyük beğeni kazandı. Espor izleyicilerine açık olan Zula International Cup offline finali de taraftarlar ve espor severler tarafından büyük ilgi gördü.

İLGİLİ HABER Pokemon Go efsanesi “kovuldu” Önceki Haberİnternet Devlerine Yeni Yaptırımlar Geliyor! Sonraki HaberPlaycell’den Çocuklara Reklamsız Oyun Paketleri

Kaynak:
http://www.chip.com.tr/haber/zula-international-cupta-kupa-galatasarayin_78382.html

Sitemap