Responsive image

Bazı oyuncular Red Dead Redemption 2’yi oynamaya başladı bile


Tarih:5 Ekim 2018 - Kategori:XBOX - Yorum: 0

Rockstar Games‘in yeni bombası olan ve çok büyük ihtimalle Yılın Oyunu ödülünü alacak oyun Red Dead Redemption 2, milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Ancak oyun forumlarında ortaya çıkan yeni görseller, oyunun bazı oyuncular tarafından çoktan oynanmaya başladığını göstermekte. Akıllara ilk olarak bu özel kopyalara oyun basınının eriştiğini getirse de, Rockstar Games oyunun inceleme kopyalarını oyun basınına gönderdiğine dair herhangi bir açıklama yapmadı.

Red Dead Redemption 2 şu anda illegal yoldan oynanıyor

Resmi oyun satıcılarının, oyunun fiziksel kopyalarını sızdırdığını düşünen oyuncular, dağıtımcı firmaya oldukça kızgın durumda. 26 Ekim tarihinde sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan oyun, içerisinde barındırdığı özelliklerden dolayı diğer açık dünya rol yapma oyunlarını piyasadan süpürebilir.

Bakalım oyunun resmi dağıtımcısı olan Take Two, konuya dair herhangi bir açıklama veya yaptırım uygulayacak mı? Oyunun neredeyse 20 gün önceden oynanabilir olması, büyük sızıntılara yol açacaktır. Dolaylı yoldan Rockstar Games‘e de zarar veren bu durum, umarız oyuncuların sürpriz bozanlarla karşılaşmasına sebep olmaz.

Bazı oyuncular Red Dead Redemption 2'yi oynamaya başladı bile

Bazı oyuncular Red Dead Redemption 2'yi oynamaya başladı bile

Kaynak:

http://merlininkazani.com/bazi-oyuncular-red-dead-redemption-2yi-oynamaya-basladi-bile-haber-103792

Sitemap