Responsive image

Dirt Rally 2.0 için yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor


Tarih:5 Ekim 2018 - Kategori:XBOX - Yorum: 0

Her ne kadar tabiri biraz aşırı olsa da, “ralli oyunlarının Dark Souls’u” olarak geçen Dirt Rally, halen büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmak ile beraber günlük yarışmalar ve sürekli aktif olan bir kitle ile yaşamaya devam ediyor. Yine de seriye bir tazelik getirmek isteyen Codemasters, birkaç gün önce ikinci oyunun çıkacağını Twitter üzerinden oyunculara belirtti.

Yeni haritalar, yeni araçlar ve bolca yeni serüven bizi bekliyor.

Dün sona eren ambargo sayesinde oyuncular videolarını yavaş yavaş sosyal medyaya yüklemeye başladı. İlk başta sizlere gösterdiğimiz dokuz dakikalık oynanış videosundan sonra üç adet yeni oynanış videosu YouTube‘a yüklendi. Videolarda Yeni Zellanda yarışlarını görebiliyor ve oyuna genel bir bakış atıyoruz.

Dirt Rally 2.0, piyasada sağlam ralli oyunu arayanlar ve anılarını tazelemek için birebir olacak gibi görünüyor. 2018 senesinde bulunan araçlar ile beraber, altı ülkeden onlarca pist, Dirt Rally 2.0’nin içinde yer alacak. 26 Şubat 2019 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışa çıkarılacak olan yapımın 90TL‘ye yakın bir fiyatta oyunculara sunulması bekleniyor.

Kaynak:

http://merlininkazani.com/dirt-rally-2-0-icin-yeni-videolar-yayinlanmaya-devam-ediyor-haber-103826

Sitemap