Responsive image

EA: Ronaldo hakkındaki tecavüz iddialarını yakından izliyoruz


Tarih:5 Ekim 2018 - Kategori:XBOX - Yorum: 0

Electronic Arts, Las Vegas’ta bir kadına tecavüz ettiği suçlamasıyla hakkında dava açılan FIFA 19‘un kapak yıldızı Cristiano Ronaldo‘ya yönelik iddiaları yakından takip ediyor. ABD’nin Las Vegas kentindeki güvenlik birimleri, 2009 yılında Cristiano Ronaldo’nun kendisine tecavüz ettiğini söyleyen bir kadının talebi üzerine soruşturma dosyasını tekrar açtı. Dosya yeniden gündeme gelince EA yetkilisi Eurogamer‘a bir açıklamada bulundu. EA’nin yaşanan bu gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi.  Kaynak: Eurogamer

Electronic Arts tecavüz iddialarını yakından takip ediyor.

EA tarafından yapılan açıklamada. “Cristiano Ronaldo ile ilgili iddiaların ayrıntılarını içeren raporu gördük. Durumu yakından takip ediyoruz, kapak yıldızlarımızın, EA’in temsil ettiği değerler çerçevesinde hareket etmesini bekleriz” dendi. 

Juventus‘ta forma giyen 33 yaşındaki yıldız futbolcu Ronaldo ise, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını, Alman Der Spiegel’in gündeme taşıdığı suçlamaların sahte haber olduğunu dile getirdi. Ronaldo’nun başı bu iddialarla uzun süre ağrıyacakmış gibi görünüyor. EA ise bu tarz büyük firmaların yaptığı gibi hemen kendinin korumaya almış durumda. FIFA’nın resmi twitter hesabında bulunan Ronaldo görseli değiştirildi.

EA: Ronaldo hakkındaki tecavüz iddialarını yakından izliyoruz

Kaynak:

http://merlininkazani.com/ea-ronaldo-hakkindaki-tecavuz-iddialarini-yakindan-izliyoruz-haber-103854

Sitemap