Responsive image

Fallout 76 etkinliğinden 400 saatlik oynanış videosu çıkacak


Tarih:5 Ekim 2018 - Kategori:XBOX - Yorum: 0

Bu senenin en çok beklenen co op oyunlarından bir tanesi olan Fallout 76, Fallout evreninde onlarca oyuncunun bir arada oynamasını sağlayacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna özel olan yapım için önümüzdeki günlerde özel bir etkinlik düzenlendi. Amerikan oyun basınının davet edildiği West Virginia‘da düzenlenen etkinlikten 400 saatlik oynanış videosu çıkabilir.

Fallout 76 için yeni oynanış videoları geliyor

Bethesda‘nın önde gelen patronlarından Pete Hines‘ın bu söylemi muhtemelen YouTuber’lara dayanıyor. Amerika’nın büyük oyun kanallarının sahiplerinin davet edildiği etkinlikte herkesin oyun hakkında farklı deneyimler yaşadığı söyleniyor. Hala devam eden etkinlikte YouTuber’lar oyunu denemeye devam ediyor. Bu hafta içerisinde yayınlanacak olan yeni oynanış videolarında oyunun detaylarına göz atabileceğiz. Red Dead Redemption 2 kadar olmasa da kendi çapında büyük ses getireceği tahmin edilen Fallout 76, bakalım satış anlamında Bethesda‘yı memnun edebilecek mi?

Eski Fallout hayranlarının pek fazla hoşnut kalmadığı yapımda bu kez diğer oyuncularla birlikte Fallout’un rol yapma öğelerini deneyimleyebileceğiz. 23 Ekim tarihinde başlayacak olan oyunun betası, ilk olarak Xbox One kullanıcılarına sunulacak.

Kaynak:

http://merlininkazani.com/fallout-76-etkinliginden-400-saatlik-oynanis-videosu-cikacak-haber-103800

Sitemap